Archiwum 26 października 2015


paź 26 2015 zaczynamy :D
Komentarze: 0

Hej,

od dłuższego czasu zastanawiałam się nad stworzeniem własnego bloga. Długo zastanawiałam się na jaki temat zacząć pisać. Nie podróżuję zbyt dużo, gotować umiem, ale nie na tyle żeby o tym pisać. Co prawda znawcą związków też nie jestem :P ale pomyślałam, że może warto stworzyć bloga nie takiego, na którym będę pisać o sobie o swoich przeżyciach, ale chciałabym go tworzyć wspólnie z Wami.  W dzisiejszych czasach nie zawsze mamy czas żeby podzielić sie naszymi obawami w stosunku do partnera, swojej przyjaciółce bądź mamie. Czasami zastanawiamy się jak odebrać sygnały osoby, która Nam się podoba. Wpadłam na pomysł, żeby każdy kto potrzebuje wygadać się, zasięgnąć opinii od kogoś z zewnątrz. Chciałabym żeby każdy kto ma jakiś problem o którym chciałby porozmawiać bądź informacje na temat związków, którymi chciałby się podzielić, napisał do mnie maila. Na maila nieidealna.para@gmail.com chciałabym żebyście pisali do mnie propozycję o czym mam napisać bądź sytuację, którą chcielibyście żeby przeanalizować. Wysyłając maila zachowacie anonimowoąć, nie będę ujawniać w postach, kto pisał z danym problemem. Liczę, że kilka osób się odważy :) 

Na zachęte moze kilka słów o mnie. Mam 24 lata i ukochaną osobę obok siebie:) za pół roku bierzemy ślub :) poznaliśmy się przez facebooka (wiem mało romantyczne :P) A Wy jak się poznaliście? 

Oczywiście nie jesteśmy parą idealną. W sumie zastanawiam się co oznacza termin "para idealna". Macie jakieś pomysły? Wydaje mi się, że jak dwoje ludzi na prawdę są ze sobą to nie ma możliwości uniknięcia kłótni, ważne żeby nie były to kłótnie zwiazane z poważnymi sprawami :)

Czekam na Wasze maile ;)

buziaki